| InViataReala a întrebat:

La scoala o fata mi-a zis ca un baiat ma place! O prietena mi-a zis ca l-a vazut ca se uita la minee!
Acum cateva zile ne-am "batut" asa in joacaa si in pauza imi facea aer!
Am intrebat-o din nou pe acea fata si a zis ca a glumit!
Eu acum ce sa mai cred?

Răspuns Câştigător
| VampireBlood a răspuns:

Eu sunt aia care ti-a zis ca se uita la tine..intrebare: tu il placi?:-> nu ca n`as stiilaughing

| InViataReala explică (pentru VampireBlood):

Nu nu il plac dar vreau sa stiu daca el ma placee! Si tu ce rasp sti?

11 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

A glumit clar.

| xBya a răspuns:

Iti facea aer? Asta cum vine? laughing Ia mai scuteste`ne de problemele tale de copilita indragostita.

| InViataReala explică (pentru xBya):

Sti cevaa copiloo! Daca aveai de gand sa ma inevezi ai reusit! Si oricum la cate intrebari ai pus tuu scutestene si tu de problemele tate tampitee!
Asa iti convine? Nu cred!

| xBya a răspuns (pentru InViataReala):

Ce intrebari am pus eu? Imi aduc aminte de una singura in care nu`mi spuneam of`urile si problemele de viata, adica asa cum ai facut tu. Daca nu poti face fata singura si nu stii cum sa iti rezolvi chestiunile astea de fatuca imatura, n`ai decat sa iti dai foc.

| InViataReala explică (pentru xBya):

Aha! Si tu esti maturaa de rupi pamantu in doua!laughinglaughinglaughinglaughing
Si ce mai intrebare ai pus si tu? Ce ai face daca iubitul tau se desparte de tine si e gay dar tu nu stiai?
Are un sens chestia asta? Ti s-a intamplat? Nu ma mir ca esti asa nervoasa! Si daca nu stiai lumea pune intebari aici pentru ca cauta o rezolvare sau vrea sa stie si parerea altora! Dar mai sunt si uni ca tine care fac misto si nu stiu cum sa se dea mare!
Daca nu scrii un rasp folositor nu mai scrie! SI ti-asi mai zice ceva dar TPU nu ma lasa sa il pubilic asa ca JET!

| VampireBlood a răspuns (pentru xBya):

****!

| Ruxy5 a răspuns:

Prietena e geloasa si el te place

| Anonimuluscyk a răspuns:

Salut! Cel mai bine ar fi sa-l intrebi deoarece nu ai nimic de pierdut! Din punctul meu de vedere, acea fata e o mare mincinoasa! Nu conteaza ce spun altii, conteaza ce simti tu! Oricum, eu cred ca te place! Sa va iubiti! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| AnNaAny a răspuns:

Acel baiat te place, dar prietena ta este probabil geloasa pe tine asa ca ti -a spus ca nu te place....propria experientabatting eyelashesdai funda?

| InViataReala explică (pentru AnNaAny):

Nu e geloasaa! Si nici el nu a cine stie ceelaughinglaughing