| d33aandreea a întrebat:

mai am un pic si termin practica si as vrea sa merg intr-o mica excursie dar nu sunt hotarata.Ma puteti ajuta? As vrea un loc unde sa ma pot relaxa si sa fie linistit.Multumesc dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| emanu23 a răspuns:

Salut unii oamenii sunt obsedati cand merg in vacanta sa mearga direct la mare eu iti dau un sfat. mai bine ai merge la un hotel ceva cu piscina si sa fie liniste te poti relaxa foarte frumos asta este parerea mea sper ca te-am ajutatwinking

| d33aandreea explică (pentru emanu23):

Mai astept parerihappy oricum multumesc de sfathappy nici eu nu prea vream la marebig grin

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Eu zic ca daca vrei liniste sa te duci intr-o statiune montana.La mare e multa lume, aglomeratie si e lume pe strazi chiar si noaptea.Intr-o zona mai izolata de munte te poti odihni chiar calumea, poti uita de griji si de probleme si iti poti reincarca cu usurinta bateriile cu energie pozitiva. Oricum, decizia finala iti apartine si iti doresc vacanta placuta! :*

| eduardpuiu93 a răspuns:

Sinaia

| sellyz a răspuns:

Turcia este o idee super buna.am fost acolo de cativa ani si a fost super.ca statiune alege antalya este superba.