| MălinaSophy a întrebat:

Pisica me naparleste de cel putin o luna,dar nu numai ca naparleste doar ca ea, doarme pe patui si cearsafuri albe iar dupa ce doarme in locul ei raman niste punctulete negre si albe care se dizolva in apa.Azi de dimineata i-am facut baie cu un sampont anti-purici si tao mai raman acele punctulete! Iar apoi am aspirat-o! Ce poate avea si ce pot face in privinta ei.

Răspuns Câştigător
| thewomaninwhite a răspuns:

Este posibil incearca sa-i dai cu parakill este o solutie contra puricilor capuselor si a parazitilor in general

5 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Pai de unde ii cad acele punctulete?

| MălinaSophy explică (pentru thewomaninwhite):

Pe cearsaful alb unde doarme ea dar mama a spus ca sunt excremente de purice, caci cand le-a udat s-a dizolvat si s-au facut rosii!

| thewomaninwhite a răspuns (pentru MălinaSophy):

Este posibil incearca sa-i dai cu parakill este o solutie contra puricilor capuselor si a parazitilor in general

| michael5813 a răspuns:

Din pacate pisica ta e pe cale sa se dezintegreze!

| MălinaSophy explică (pentru michael5813):

Pe Bune? Atat de inatur/a esti? Eu am pus intrebarea asta pentru ca am nevoie de ajutor, nu sa faceti voi misto de mine!

| michael5813 a răspuns:

Hai ma minune nu te supi asa una doua! am glumit! din pacate chiar nu am habar ce poate avea pisu tau cu toate ca la punctele negre m-am dus si eu cu gandul la excremente de purici dar la punctele albe nu m-am pierdut! poate oua de purici!? cred ca trebuie sa-i faci un la blanita sa nu aiba purici iar daca are sunt picaturi anume contra lor cu toate ca daca e pisica de apartament nu ar trebui sa aiba astfel de probleme!

Întrebări recente