| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU scuze pentru categorie! Verisoara mea de 9 ani are un baby born si nu mai are mancare pentru el. Cum ea este prea mica, matusa mea nu o lasa sa foloseasa calculatorul, si de aceea m-a rugat pe mine sa vad daca apare ceva pe internet.Nu am gasit nimic, si acum imi este greu sa ii spun adevarul. Va rog frumos cine imi poate spune si mie daca ii poate da si altceva sa manance as fi recunoscatoare, va rog frumos chiar imi este greu! Funda+ Vot!

4 răspunsuri:
| angelsaredickswithwings a răspuns:

La noua ani nu mai are ce cauta cu baby born...e prea mare

| Merry3ux a răspuns (pentru angelsaredickswithwings):

Auzi sti ceva nu ma intereseaza deloc c crezi u k e prea mare sau nu, ei ii place sa se joace cu bebelusul, daca nu ai nici un raspun de ce mai raspunzi asa fara nici o chestie? Nu mai pot eu de raspunsul tau.

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Vai draga eu cred ca de fapt bebelusul este al tau

| Merry3ux a răspuns:

Hai ca amcum chiar ma faci sa rad! Parca ai zis ca vara-mea e prea mare de el da eu...hai ba sa fim seriosi!