| LonelyGirl01 a întrebat:

Buna,TPU!

Vreau sa imi fac Wall of stuff,dar nu stiu cu ce sa lipesc lucrurile.

Acum un an am incercat cu scotch(nu stiu daca asa se scrie), dar atunci cand l-am dezlipit am vazut ca vopseaua lavabila de pe pereti ramasese lipita de scotch.

Ce as putea sa folosesc pentru lipit(dar sa nu distrug lavabila, bineinteles)?

1 răspuns:
| Cristina_Stefan_1980 a răspuns:

Si eu am facut la fel, dupa ce mi-a revopsit tata camera le-am lipit cu aracet, asta e cea mai tampita idee dar cu altceva nu prea imi venea in minte, aracetul nu a tinu de loc si s-a dezlipit tot, apoi am pus un fel de lipici pe care mi l-a adus tata si nu am nicio problema cu el.Am lipit si dezlipit de sute de ori si vopseaua nu prea s-a luat, nu este vizibil, asa ca incearca cu un lipici(sau ceva asemanator, tata l-a laut de la papetarie parca)sper sa ai noroc