| InjectabilTerror a întrebat:

Bunăă. Am o problemă cu laptopul. Dar pană acum nu a mai făcut așa. Deci, mi se inchide deodata, din 1o in 10 minute, și dacă apăs pe enter se deschide iar. :[. Șii e foarte enervant, voi nu știți care e cauza? Și nu are viruși și nici bateria descărcată. Fundoii. Plsss puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ChristiaNNN a răspuns:

Daca intra in hibernare/sleep, se poate dezactiva functia din control panel.
La Windows 7: Start- Contraol Panel- System And Security- Power Option-Balanced- Change plan settings. Succes!

4 răspunsuri:
| ChristiaNNN a răspuns:

Se stinge sau intra in modul de hibernare/sleep? Daca zici ca la apasarea tastei ENTER se reporneste tind sa cred ca intra in modul de hibernare. Se stinge/intra in hibernare chiar si daca il folosesti? sau doar daca pleci de langa el si mai vii peste 10 minute il gasesti stins?

| InjectabilTerror explică (pentru ChristiaNNN):

Exactt. Și nu conteaza daca plec sau nu de langa el... dar totusi eu cred ca e de la mess k face cam multe figuri.

| ChristiaNNN a răspuns (pentru InjectabilTerror):

Daca intra in hibernare/sleep, se poate dezactiva functia din control panel.
La Windows 7: Start- Contraol Panel- System And Security- Power Option-Balanced- Change plan settings. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| qTe a răspuns:

Eu cred ca laptopul tau are o problema, dar problema asta nu se gaseste la laptop ci la windows incearca sa reinstalezi windows-u si dupa aceea iti va merge, garantez eu. Si eu am avut problema asta, si asa am rezolvat-o.