| Flöricicä a întrebat:

Cand sunt cu prietenii afara nu stiu mi se face rusine si stau ca o statuie si nu scot aproape nici un cuvant.Bine nu chiar rusine nu stiu ce se intampla poate ca nu i.am vazut toata iarna si acum... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| 0marry0 a răspuns:

Cati ani ai? Banuiesc ca in jur de 13, mai mult sau mai putin...
E varsta. Acum ai inceput sa devii constienta de tine si actiunile tale, asa ca simti nevoia sa controlezi totul, ca sa nu fie interpretat.
Nimic nu are prea multa logica, asa ca nu-ti fa griji.
Incearca sa te destinzi, inspira adanc...
Si gandeste-te ca nimeni nu poate fi atent 100 % la tine, deci nu mai fi speriata si vorbeste, zambeste happy.

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ce sa faci?- Sa vorbesti cu ei ca inainte, poate sa ii inviti la un film si dupa poate aveti un subiect de discutie si nu mai stai ca muta.

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Incercati sotron

| HotDark a răspuns:

Pai fai sa rada sau nu stiu un subiect pe un film pe care l-ai vazut la tv (ex : In puii mei, trazniti ), eu asta fac cu ei ne distram toata ziua, mai mult pe seama mea ( sunt glumetul din gasca ) laughing

| andrei_4094 a răspuns:

Iesi cu mine laughing

| jaker75 a răspuns:

Get a live...sry dar asta e raspunsul

Întrebări recente