| eek a întrebat:

Care ar fi ultimele lucruri pe care le ati face daca ati sti ca ati muri in 3 zile?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Sper sa apuc sa fac un copil cu iubita mea, cu riscul ca stiu ca nu v-a avea tata, dar sper din suflet ca mama lui sa aiba grija de el.si sa-i spuna ca ultima dorinta a tatalui sau a fost sa-l aiba pe el.

19 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

M-as duce sa-i spun unei fete ca mi-i draga.
As manca o pizza.
M-as duce la un scaldat in marmara inca odata...

kratos
| kratos a răspuns:

@andrutza pentru ce sa mai jefuiesti banca daca mori? big grin

| Leea1234 a răspuns:

Mi-as petrece una din zile cu familia...mama,tata,fratele,sotul si copilul.
apoi (fara gluma)as jefui o banca(nu stiu cum...)si banii i-as pune intr-un cont pe numele fiului meu
apoi m-as duce la biserica sa ma spovedesc...si sa-l rog pe Dumnezeu sa ma ierte...ca sa pot sa mor ...linistita!

| Leea1234 a răspuns:

Pentru baiatul meu!

| xibalba a răspuns:

Nu as face nimic spectaculos pentru cei din jurul meu, doar pentru mine. In principiu as face aceleasi lucruri de zi cu zi... de ce sa fac ceva special in ultimele 3 zile? Probabil atunci mi-as dori sa traiesc si mai mult...

Pentru sufletul meu mi-as face un tort cu finetti si frisca si l`as manca singura pe tot. Apoi mi-as exprima dorinta de a fi incinerata, dupa care as face o vizita marii pentru ultima oara, impreuna cu el, bineinteles. I`as scrie pe plaja mesaje din scoici. Apoi m`as intoarce acasa si as sta cu pisoiul meu si as plange. Nu as plange pentru ca mi-ar fi frica de ce ar urma dupa moarte, ci as plange pentru ca totul s`ar sfarsi.

| maryana5 a răspuns:

Mi-as aminti ca mai am o zi de trait deoarece doctorul mi-a spus acum 2 zile ca voi muri laughing

| eek explică:

Ntai. vreau sa spun ca nu am vazut niciun fel de ide nebunesti pe aici

eu as face multe. cum ar fi.bungee-jumping.as sari cu parasuta. m as imbraca in cea mai frumoasa rochie de mireasa pe care o visez de mic copil.as avea parte de o noapte de dragoste nebuna alaturi de cel pe care il iubesc.as manca un meniu complet la mc donald's. as bate un politist. mi as cumpara un catel.as merge cu gondola pe venetia.as vizita marele zid chinezesc.pfff.cate si mai cate

| kathessa a răspuns:

As incerca sa nu intru in panica. Sa las cit de cit lucrurile in ordine. Si sa traiesc normal fara excese si excentricitati...
Vezi, de aceea trebuie sa traim in fiecare zi ca si cum ar fi ultima...

| . a răspuns:

In primul rand as baga drujba in orice forma de viata pe care as detecta-o miscand in campul meu vizual, in al doilea rand as da drumul la puscarii si la spitale de nebuni ca munca mea sa aiba continuitate si in al treilea rand as da foc la toata planeta si as incerca sa incep al III-lea Razboi Mondial. Nu, nu-s un monstru; eu sunt Diavolul! devil)

| taylor a răspuns:

Mi-as cumpara un aparat foto dslr pe rate si as face 964 de pozelaughing

As pleca cu familia undeva la munte si as bea o bere cu tatahappy

M-as loga pe TPU sa va intreb ce parere aveti despre moartelaughing)

| 1968 a răspuns:

Nimic interesant, astept sa ma ia aia cu coasa!

| ingerulnegru a răspuns:

Pai nu stiu,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. mias cere scuze de la toata lumea
2. as merge la biserica sa ma spovedesc
3. as lasa un mesaj tuturor in care as spune: nu plangeti pentru ca o sa fiu mereu langa voi etc
cam atat... dar nici nu vreau sa ma gandesc ca e adevarat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa stiu cand mor. prefer sa mor direct si gatabig grin

darr :
-mi-as cere iertare de la Dumnezeu pentru toate pacatele
-as sta cu familia
-as dansa in club pana nu mai pot
-as manca tot ce`mi place
-as plange ca viata a trecut asa repede :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as face nimic
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe lucruri putin timp...Pai mai intai m-as distra as fac toate prostiile pe care am vrut sa le fac si nu le-am facut; apoi in 2 zi as merge sa ma spovedesc si sa-l anunt pe popa iar in a 3 zi as sta cu familia mea, cu toti cei dragi. iar apoi urmeaza,, coltu,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As aranja sa aiba cineva grija de copilul meu fiindca el este pe primul rand pentru mine si vreau sa fie fericit chiar daca el ar plange ca am murit (totusi are 10 ani si tine extrem de mult la mine) si as face lucruri pe care le-am amanat tot timpul

| carlita_4462 a răspuns:

Nu m-as deslipi nici o secunda de copilasul meu

| gabyy a răspuns:

Pai...sa ma gandesc...
1. mas duce la biserica sa ma spovedesc!
2. le-as cere iertare cerol apropiati daca le-am gresit cu ceva...happyhappy:p:p.
3. mas duce sami caut un loc de veci nu cumva daca mor sa ma arunce pe undeva...big grinbig grinbig grin...
cam atat...si ink un lucru mic...mas ruga inainte de moarte...laughinglaughinglaughinglaughing... ce intrebare e asta... e km infricosatoare da nah...pa!