| denisTiky a întrebat:

Am auzit la cineva intrebarea asta si vreau sa v-o spun si voua. Ati vrea sa stiti exact data, ora cand veti muri pentru o anumita suma de bani? Ce ati face in ultimele zile de viata?

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

La ce sa stiu? Cu ce m-ar ajuta?

| SilentRain a răspuns:

Da,ar fi intersant
Inainte sa mor vreau sa fac 3 lucruri
1.Rata la banca
2. Sa scriu intr-un caiet cum fost viata mea
3.Sa ii spun unui fraier ca raspunsul la intrebarea lui era de fapt da

| denisTiky explică (pentru SilentRain):

Si 4. scrii testamentu(daca ai ceva ce sa lasi in urma ta ((: )

| OldSoul a răspuns:

Intrebarea asta mi-a amintit de un film care avea o idee asemantoare.
Nu mai stiu cum se numea, insa stiu ca toti primeau mesaj pe telefon cu data in care vor muri, iar de aici, oamenii actionau diferit.
Unele persoane care urmau sa moara in ziua respectiva se fereau, incercau sa scape si ajungeau sa moara prin cele mai banale moduri.
Alte persoane incercau sa-i omoare pe ceilalti mergand pe ideea ca, daca intr-adevar reuseste sa-l omoare, ei bine, era ziua in care stia ca va murii.
Si mai erau alte persoane care faceau tot ce le taia capul, cele mai riscante lucruri stiind ca nu vor murii.

| xerxes1 a răspuns (pentru OldSoul):

Testamentul nou nout, genial film.

| RainmakerX a răspuns:

Da si nu, depinde cat ar costa.
Probabil ca as sta cu persoanele dragi.

| Alexiaaas a răspuns:

Nu aș vrea sa sa știu asta, cred ca cel mai bine este sa îți trăiești viața la maxim fără a te gândi la moarte happy