| fuckThisLife a întrebat:

Care e culoarea vietii tale? care te reprezinta intr-un fel.

7 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Pe mine ma reprezinta starea de spirit, nu neaparat culoarea in sine.Violet cand is bine dispusa si indiferenta,rosu cand am chef sa ies in evidenta,verde cand sunt tipa dementa cu skateul,albastru cand sunt matura, negru, alb gri...in combinatie cu restul cand...SUNT EU IN ADEVARATUL SENS AL CUVANTULUI!

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Albastru.Stiu asta mai demult.Dar a ta?

| xXCrissXx a răspuns:

Verdeleee; x; x; x

| ToKen a răspuns:

Albastru happy

| UatDăFac a răspuns:

Gri -Combinatia intre negru si alb. [cred ca intelegion the phone
ok.cu mai mult negru decat alb.

| KONSTANTIN a răspuns:

Galbenul

| danrey a răspuns:

Negru...