| SSScr a întrebat:

Care stie cm sa vezi prin fumu ala cand ti se albeste ecranu la cs 1.6? funda.

Răspuns Câştigător
| Debissue17 a răspuns:

Buna, sunt Debi. acel fum alb este grenada "flash" si ca sa nu il ei complet in fata trebuie ca, inainte ca grenada sa fie aruncata in fata ta, intoarce-te cu spatele la ea si nu vei mai fi orbit complet happy

5 răspunsuri:
| xDoMo a răspuns:

Nu poti trebuie sa te ascunzi este fumigena si va dispareain cateva secunde

| andrei733 a răspuns:

Nu ai cum ca fumul ala alb este de la grenada

| Marius96 a răspuns:

Nu se poate...
Acel fum despre care zici tu este o grenada smoke, sau o grenada flash.
La grenada flash ti se face tot ecranul alb pentru 2 sau 3 secunde.
La grenada smoke iese ceva fum gri.
Funda?
P.S: o posibilitate ar fi codurile cu wallhack, dau nu ti le recomand...

| ZEU93 a răspuns:

Nu poti, trebuie sa ai grija sa nu nimeresti in acel fum big grin

| SSScr explică:

Stiu ca este o grenada