| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Ce faceti pentru a va distra acasa singuri?

Răspuns Câştigător
| danutza_1678 a răspuns:

Pai poti sa iti faci poze dragute sa le editezi si la le postezi pe facebook.
Sa iti plimbi catelul.
Sa te dai cu rolele sau cu skateul.
Sa iti cumperi o revista.
Sa incerci machiaje noi, combinatii de machiaje...
Sa vorbesti la telefon cu o prietena...
Sa vezi un film horror, dar sa te sperie, de ex pe mine m-a spreriat:mirrors1-m-am uitat la 1 noaptea la el si the grudge, dar mai mult mirrors...
iti mai recomand si the ring sunt cele mai bune filme...
poti sa mai incerci si the final destination, drag me to hell sau silent hill...sunt si astea dragute...
Sa inviti o colega pe la tine si sa faceti ce va trece prin cap...
Petrecri in pijamale...
etc...

16 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Fumez iarba

| betsy a răspuns (pentru мαяdυк):

Hmm. Ce fel de iarba, mai exact?

| Alynn98 a răspuns (pentru мαяdυк):

Ce fel de iarba?
Canepa?
Sau ai bani si fumezi marijuana

| Elsiane a răspuns:

De obicei pe PC stau cel mai mult, dar uneori mai chem și o colegă pe la mine, să mai vorbim, uneori îmi fac unghiile stil franțuzesc, ascult muzică de pe căști de pe youtube etc. Sunt multe activități pe care le fac, oricum depinde și de personalitatea ta pentru că nu toți au aceleași preferințe, depinde de ce îți place ție.

| panther2007 a răspuns:

Distractie? Ei bine ce zici de experiment gastronomic? Daca esti pasionata de asa ceva atunci o sa te distrezi pe cinstehappy

| Apocaliptic a răspuns:

Incerc sa imi ating cotul cu nasul!

| Măduuțaa a răspuns:

Stau si ma relaxez...Ascult muzica, sau cateodata mai stau cu baiatul si ne jucam ore in sir, ma mai uit la un film, mai gateschee hee, ma uit la o emisiune care imi place...Si cam atat.

| Λl๓a a răspuns:

Poţi să asculţi muzică pe youtube şi să îţi faci teste online, poţi să-ţi faci poze, să le editezi pe photoscape...să le pui pe facebook. Poţi să îţi chemi o prietenă la tine şi să faceţi parada modei. Poţi să-ţi faci unghiile.

| Diia94 a răspuns:

Poti intra pe joci.ro (septica, remi, table), te poti uita p youtube la vacanta mare sau la o telenovela/film preferat/a (mai veke sau mai noua), poti intra pe siteuri interesante nu stiu (gen teste psihologice), imi poti da id pe prv daca vrei sa vbim, poti juca ceva

| hey97 a răspuns:

Intri pe net, te uiti la tv, desenezi, citesti o carte, joci carti cu vecini, te joci cu animalul tau daca ai tonguehappy

| Robertofachiru a răspuns:

Laba

| Alynn98 a răspuns:

Uneori ma joc pe PC, alteori invat.laughing glumeam, cum sa invat? laughing

| G510 a răspuns:

Asculti muzica, chemi prieteni la tine si va distrati citesti ceva...

| luiza95 a răspuns:

Desenezi, desenezi fete din reviste, joci jocuri de strategie, cauti un prieten pe mess si jucati adevar sau provocare, etc. etc. funda?

| dumyyy09 a răspuns:

Pai poti sa te uiti la un film, cu actiune
Sa vb la tel cu o prietena
Sa stai pe facebook