| Diana0987 a întrebat:

Ce inseamna cocalar?:/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca inseamna ascultator de manele.big grin

10 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Cocalar inseamna:
http://www.220.ro/funny/Ce-Este-Un-Cocalar/N6w2cLLz5N/
urmareste clipul, mori de ras, dar are dreptate(mareeeee)=))
detest aceste persoane!
nu uita! prietenele cocalarului sunt pitipoancele.
m-am saturat sa vad asemenea oameni pe la tv, ziare, net etc.
sunt prosti de dau in gropi.

please funda?

| Adina a răspuns:

-manelist
-persoana lipsita de cultura generala
-un vocabular inacdevat
-cultura muzicala redusa
->COCALARhee hee

| Georgyana98 a răspuns:

cocălar

*
1. Ţăran, total necool, ţigan, manelist, îmbrăcat foarte urât, de prost gust

http://www.123urban.ro/def/coc%C4%83lar

http://kindarowns.wordpress.com/2009/10/27/ce-inseamna-cocalar/

| pauladrian a răspuns:

Www.cocalari.com aici afli raspunsul.

| Rallu a răspuns:

Se ia un rrom borat, care pute. Se adauga un tricou cu "gigolo italiano" mulat, roz. Niste blugi negri, taiati. Se adauga niste gel, niste matreata, grasime, si gata!
Definitie pentru cocalar, sex feminin(pitipoanca)
Se ia o florareasa, borata, care pute. Se adauga un tricou mulat cu "de puta madre", o fusta lunga si rupta. Se adauga niste pantofi cu toc, rosii, de ocazie, de 200 de mii din obor. Se mai adauga un telefon de la "telefoane, cartele, incarcatoare, tot din obor, din care sa urle niste manele de la denisa sau gutza (salam optional) Se mai pun niste tatuaje artificiale de la ciupa ciucs, pe maini si pe fata, niste jeg, si niste "tetrales bahtalo puradel!" si gata!

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Cocalar inseamna un om care e rrom prost fara pic de cultura denerala si in ultimul rand care iubeste doua fete in acelasi timp!

| KaTaLyN a răspuns:

Hmm cocalar? e ala care framanta coca laughing principale atributii ale unui cocalar sunt: manele desigur(dar nu e obligatoriu), claxoneaza dupa femei/fete pe strada, ochelari de soare in club sau la volan pe timp innorat, tunning pe Dacia 1310 si adiacente, geamurile jos si muzica la max, eventual si un sticker tot pe Dacie cu BOSS sau alte NIKE si ce am mai vazut oh go on, lantu peste tricou, camasa, etc..., mers leganat si in figuri, privire de superioritate. flegmatica, vocabular gen PALALILA JAMBALAwinking si in principiu cam astea happy

| CarmenR a răspuns:

Priveste un manelist si ai sa iti dai seama

| Puppy_4301 a răspuns:

Eu am gasit cea mai buna explicatie a cocalarului si minunatei pitzipoancei aici: http://tzteam.com/2011/07/14/semnificatia-cocalarului/

| Costin1251351 a răspuns:

Cocalar este o persoana care poarta haine mari fumeaza asculta rip prieteni cu mafia se drogheaza si masa e **** se **** cu aurolaci