| Majj a întrebat:

Ce parere aveti de filmul "Avatar"? Pe mine sincer, aproape m-a facut sa plang si-s baiat in toata firea :-)

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Sunt curios cati din cei care spuneti ca l-ati vazut si e o porcarie, ati avut bunul simt sa-l vedeti la cinema pentru a-i da o nota obiectiva pentru calitate sau l-ati vazut pe calculator la un CAM praf...

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu am vazut filmul happy
Dar mai afcut curioasa si o sa ma uitwinkingImi da si mie cineva un site de unde sa pot sa il iau?love struck

| Pho3nix a răspuns:

Intradevar, povestea filmului e frumoasa, dar chiar ai plans?thinking

| hândel a răspuns:

Off-topic: "Uite-un-fund" e "comic", in indefinit, like usual. phbbbbt
on-topic: Eu ma duc vineri la Cityplex, ca mor de nerabdare sa-l vad 3D. In varianta CAM, mi-a PLACUT mult, desi nu i-am prins pe deplin esenta, fiind intrerupt de multe ori, si nevazand efectele 3D.
P. S. Cine mai vine la mall, vineri, pe la 12. 30? Msg me in private. big grin

| costymaximus a răspuns:

Daca la acest film ai plins, la cele indiene cu Raj Kapoor ce mai faceai? Fi barbat ce naiba!

| christabell a răspuns:

L-am vazut, e oribil! De plans nu am avut cum, pentru ca e o prostie!

| Anonim_5535 a răspuns:

Sincer nu l-am vazut dar dupa ce spui pare un film destul de frumos... are drama si cred ca ti-a placut mult, in rest nu stiu nimic despre el... as vrea sa aflu de la tinewinking

| Majj explică:

Pe mine m-a impresionat mesajul care reiese din film: Omul ar face orice, ar ucide, ar distruge vieti, case, familii, doar ca sa beneficieze de niste avantaje materiale. Avem si un exemplu concret in realitate: Europenii care au calatorit spre America si i-au exterminat pe adevaratii bastinasi americani, ca sa beneficieze de bogatiile solului.

| Majj explică:

Am zis APROAPE. Nu, dar m-a intristat

| Majj explică:

Nu am plans dar eram aproape. M-a impresionat acest film...si crudul adevar

| DarknessKirin a răspuns:

Nu-mi place

| hubbelllllll a răspuns:

Nu stiu ce sa ti spun pentru ca nu am vazut filmulhee hee dar o sa l iau o sa ma uit la el si o sa-ti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costymaximus, n-ai citit ce a zis? E băiat! Nu bărbat. Băieții plâng, că-s fetițe. Mai ales la filme d-astea. Eu aș fi plâns doar pe sistemul „Doamne, de ce? De ce atâția bani irosiți pe așa porcărie de film?".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut filmul. Cel mai rau mia parut de bruneta aia pilot care a murit, dar m-a consolat cu gandul ca asta sa intaimplat doar in film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul merita vazut. Nu vad nici o problema in faptul ca te-a facut "aproape sa plangi". Camerunu inca o data schimba mersul filmului, sa vedeti copii si copiute dupa...