| aryana1991 a întrebat:

Ce parere aveti despre protestele din romania? pro sau contra? ati participa?

Răspuns Câştigător
| aleexandru a răspuns:

Mega PRO

7 răspunsuri:
| aryana1991 explică:

Ma refer strict la proteste, fara vandalisti

| AleDia a răspuns:

Dupa parerea mea este ca nu fac totusi bine, pentru ca distrug tot si fac vaisamar cu tara asta.Nu as participa la asa ceva.Asta a fost parerea mea dar nu toti gandim la fel asa ca...

| Zuzurock a răspuns:

Eu nu pentru ca e multa galagie si n-are rost sa cad pe acolo degaba. si le consider inutile deoarece in felul asta ne facem mai mult tara de ras straight face

| IQ156 a răspuns (pentru Zuzurock):

Nu persoanele care au iesit pe strada ne fac tara de ras ci Basescu, Boc, tiganii si oamenii ca tine care nu vor o schimbare mai buna pentru tara asta.Si apropo cum adica nu ai protesta din cauza galagiei? Doamne ce motiv incredibil de inteligent.

| aryana1991 explică (pentru IQ156):

Va rog nu va certati, ma intereseaza parerea fiecaruia

| Zuzurock a răspuns (pentru IQ156):

Da-te dracul. decat sa ma omor pe acolo si sa ma imping prefer sa sau acasa. si da, ne fac tara de ras, crezi ca americanii ar striga in gura mare iesi afara javra ordinara? si e treaba mea ce cred. si mai degraba oamneii scanalagii ca tine ne fac tara de ras, care se baga in toate certurile in care n-au ce cauta pentru a fi inc cenrtul atentiei. esti praf. hai jet. ma pupi in cur cu stima :*

| Zuzurock a răspuns (pentru Zuzurock):

*scandalagiu