| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre protestele din ultimele zile? Eu as spune sa ii sustinem si sa le multumim tuturor ca ne apara drepturile.

Răspuns Câştigător
| Aeerdnaaa a răspuns:

Dintr-o parte e bine si dintr-o parte nu e asa bine.Partea care nu e buna ati spus-o aici dar stati un pic si ganditi-va! altii care de abia au ce pune pe masa si au 183786 de copiii, mai iau si salariu la 2 luni, totul e scump si cu greu isi platesc datoriile sau/si raman restante. Dupa toate astea a mai aparut si Basescu cu schimbarea legii sanatatii.Bai.dupa ce ca aia de abia au ce manca acum nici smurd nu mai e straight face. Astia de la parlament se vede ca se gandesc numai pentru ei.Eu cred ca in scurt timp Romania va deveni cel mai josnic stat, ce sa mai devina.deja a inceput sa fie.Haideti sa nu mai fim asa egoisti sa ne gandim numai la constructiile afectate.Macar asa sa vada ca si acei oameni au o importanta (Dar degeaba.Ii mai baga si la inchisoare am auzit).Sau tineti cu politia,bai,m-am uitat cum jandarmii bagau la oameni la greu in duba si ii calca in picioare efectiv si dupa,tot pe aia ii ducea la inchisoarestraight face. Aici, tot cu ei tineti? Dar astia nu aveau alta treaba decat sa calce oamenii in picioare?straight face.Eu m-as bucura daca ar vedea cineva si ceilalti oameni din jurul lorwinking si la posibilitatile lor.Dar vorba aia :"Asta-i Romania! " happy! Asa ca noi putem sa speram in ceva mai bunwinking ca de facut, e mai greuwinking.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Momentan tara este condusa de chioru,pticu si blonda,iar in timp ce semeni de-ai nostri sata si ingheata protestand, base se distreza si-l doare undeva de problemele si drepturile romanilor! Pagubele facute de protestatari vor fi suportate tot din buzunarul nostru, vorba lu Basescu 'sa traiti bine!'

| 211wasgnij a răspuns:

Eu spun ca toate pagubele facute de acestia vor fi platite de toti romanii. Mulțumesc acelor huligani si oameni de nimic care au facut prapad in Bucuresti.
Pana mai ieri am fost cu rahatul pana la gat de acum inainte ne va ajunge la nas.
Imi pare tare rau ca nu am fost la conducerea jandarmeriei deoarece ar fi avuta o surpriza placuta toti cei de acolo din cauza acelor imbecili: tunurile cu apa le-as fi indreptata spre toti si se rezolva tensiunea ridicata a tuturor.

| tinaHd a răspuns:

Eu nu stiu ce sa zic chiar crezi ca ar trebui sa-i sustinem?happy:d

| Evea a răspuns (pentru tinaHd):

Nu ma refer la partea violenta a lucrurilor.Ci a celor llinistiti.Da am vazut si eu ce a fost in capitala si chiar imi pare rau de asta