| cosmin986522 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa am mai multa forta la fotbal cand dua in minge? Nu pot lovi destul de tare sad

3 răspunsuri:
| T3ddy a răspuns:

Pai antreneazate si tu, eu cand faceam fotbal nu mancam la mc, mancam in fiecare zii fructe si legume, nu beam cola, sucuri, decat cappy, si in 5 luni am facut gambele la picioare calumea, daca faci asa o sa dai mult mai tare in minge

P. S.:cand dai in minge nu da cu spitu, dai cu siretu plin si sa tii micioru incordatwinking
sper ca ti-am fost de ajutor

| T3ddy a răspuns:

Mah voi uni numa pentru fundita postati mah, postati ca sa il ajutati, nu numai pentru. funda

| CoOki3 a răspuns:

Ar trebui sa exersezi! si sa faci mult sport pentru a putea lovi mai tare! misca picioarele si fa exercity (ex:fandari, genoflexiuni) fundita?