| MadaMaddaa a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa am si eu tenul curat? Adica fara puncte negre, puncte de grasime?

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Eu am apelat la crema de la Yves Roches impotriva cosurilor, punctelor negre si a grasimii. Chiar acum astept sa imi ajunga comanda sa o folosesc. Prietena mea o foloseste deja si are un ten foarte frumos. Pana acum am fost dezamagita de tot ce am incercat sad dar acum sunt optimista.

| Carmen100 a răspuns:

Te speli in fiecare zi dimineata si seara cu apa calduta si o solutie speciala, un gel cu scrub.
Mergi la dermatolog, o sa iti recomande el ceva ce ti se potriveste cel mai bine.
Punctele de grasime poti sa tii le scoti si acasa cu un ac sterilizat.winking

| 16Gabriela a răspuns:

Sunt creme speciale pentru puncte negre, incearca sa cauti prin orasul tau, poate gasesti happy

| MadaMaddaa explică (pentru 16Gabriela):

Dar punctele de grasime se pot scoate? :-s

| Aprettylittleliar a răspuns:

Cauta o lotiune buna sau incearca leacuri babesti.