| NemNUZ a întrebat:

Ce vreti sa deveniti in viata si care ar fi sansele voastre sa ajungeti acolo?

12 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Sa lucrez la o marca de masini gen toyota honda nissan etc. sansele ar fi de 60%

sau sa deschid un atelier auto-tuning sansele ar fie de 50-60%

sa lucrez barman sansele sunt de 80-90%

sa fiu somer sansele sunt de 100% la rosu. laughing

| NemNUZ explică (pentru Alexakos):

Hmmm interesant si eu am vrut cand am avut 14 ani sa fiu dealer la reprezentante gen ferrari sau bmw daca stii tu cam ce studii trebuie sa ai sau calitati?

| Alexakos a răspuns (pentru NemNUZ):

Buna. ma acum nu stiu pentru dealer auto... numa sa pui intrebarea pe aici si sa vezi. m-am interesat si eu dar nu am gasit ceva. si oricum cu criza asta deja nu mai este o munca deale-ul auto. si eu ma refeream sa fiu mecanic la marci auto. adica sa lucrez in fabrici la ei sa ajut la contruirea masinilor.

| NemNUZ explică (pentru Alexakos):

Aha, ok happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as gandi la procuror, dar nu prea ma incanta ideea. Cel mai mult as vrea sa devin doctor si sa particip la "Doctori fara frontiere". Mai ales ca am medii destul de mari, si vreau sa plec din orasul in care locuiesc cat mai repede happy.

| Toxicℓσνє a răspuns:

Politista sub acoperire.happy Sincer sansele sunt de 90%

| WeaponGirl a răspuns (pentru Toxicℓσνє):

Si eu vreau politista laughing Cu toate ca am terminat facultatea in domeniu nu am asa mari sanse! Ai vreun secret pe care vrei sa mi-l impartasesti si mie? big grin

| Toxicℓσνє a răspuns (pentru WeaponGirl):

Nu am ce secret sa-ti impartasesc pentru ca eu nu sunt nici la liceu..Si deja imi fac iluzii laughing.Dar asta e visul meu..Eu zic ca as avea sanse pentru ca mediile mele generale de pana acum sunt peste 9.80 [nu vreau sa ma laud] si daca continui tot asa, de asta zic ca sansele nu sunt minimehappy. Cu inaltimea nu am problema, dar eu vreau sa dau la academia de politie..Mult succes

| WeaponGirl a răspuns (pentru Toxicℓσνє):

Nu e vorba de medii, crede-ma, si eu am medii uriase laughing am terminat facultate sefa de promotie, deci nu e vorba de asta! E vorba ca e blocat sistemul deocamdata iar cand se baga, se baga pe pile straight face Ai sa vezi cand cresti mai mare cum e viata laughing Eu astept raspuns de la ei, dar vad ca...se lasa asteptati! sper sa fie bine happy Bafta si tie si nu te lasa de invatatwinking

| Toxicℓσνє a răspuns (pentru WeaponGirl):

Eu mergeam mai mult dupa formula "Cum rudele mele au reusit, trebuie sa reusesc si eu! ..Iti multumesc :* Bafta si tie

| Hirako a răspuns (pentru Toxicℓσνє):

Media ta generala e mica.Am 9,98 si nu imi fac iluzii ^-^

| Toxicℓσνє a răspuns (pentru Hirako):

Eu am zis peste 9.80..Deci anul asta am avut-o 9.90..Bravo tie, depinde si ce profesori ai