| Alpha13 a întrebat:

Cine a vazut The Secret? daca da a functionat Lega Atractiei pentru voi?

4 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Eu l-am vazut:XSi da, functioneaza oricand:X`! V.D.R(Visele Devin in Realitate:X)`!

| daniEL88 a răspuns:

A functionat pentru cei care au facut filmul. le-a iesit un buget frumusel. Am vazut filmul, ce sa iti zic, daca tragi linie ideea e optimismul...si cum are mai multe avantaje ca pesimismul functioneaza in anumite situatii. In rest nu e nici un secret.

| refleks a răspuns:

Chiar functioneaza doar sa te gindesti ce vrai sa concentrezi maxim si legea atractiei iti da tot ce vrai am pentru a functiona trebuie sa fie legat si de emotii pozitive daca te gindesti la pozitiv si mai mult pozitiv atragi eu de mult am dorit un ipod si in fiecare zi scumlinduma imi imaginam cum il am si peste o luna l-am primit e un dar minunat!