| AnemonaP a întrebat:

Cine imi da si mie un link cu detector de minciuni online?
adica sa fie detector de minciuni ca sa marga pe calculator.La cine merge funditzuca

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu exista un asemenea soft.

16 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Detectorul de minciuni este un aparat, care inregistreaza o serie de parametri fiziologici, prin electrozi fixati pe subiect, nu este un program informatic. Numai bine!

| darrio2007 a răspuns:

Chiar exista asa ceva? Am sa urmaresc intrebarea sa vad daca primesti raspuns afirmativ de la cineva.

| zxzx a răspuns:

Toanta mai esti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Detector de minciuni online? Te faci de ras cu asemenea intrebare! Nu exista asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt programe de tip lie detector, computer voice stress analyzer...
http://www.liedetectionsoftware.zoomshare.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io nu stiu pentru ca si eu cautbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligento cati ani ai 4? doamne nu pot sa cred ca te-ai gandit la asta!laughinglaughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Invidioshelly_Shelly_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai vorbiti asa cu ea, ca o inteleg, si eu am vrut sa stiu, sa ma informez cu un,, detector de minciuni ''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

X13-VSA PRO Cobra cauta la google

| Invidioshelly_Shelly_1992 a răspuns:

I-ai dat funda, la un raspuns,, Nu exista un asemenea soft''! Pai eu am aflat de un detector de minciuni, daca vrei sa-l sti, id shellyfrumusika@yahoo.com, parola *******!

| eo12345 a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? hmnwmodd0it merge eu am incercat si merge:P da vezi ca trebuie sa-l descarci:P

| adf a răspuns:

Nu exista asa ceva decat de vanzarebig grin

| adf a răspuns:

Nu exista asa ceva

| Marius_Orlando_1996 a răspuns:

La mine

Întrebări recente