| Daysee a întrebat:

Voi ce parere aveti despre adolescentii care se uita la desene animate? Adica cei de 12-16 ani? Eu una, cred ca e absoult normal si eu ma mai uit pe CN sau Disney Channel si am 14 ani. Funda! kiss.

Răspuns Câştigător
| princess97 a răspuns:

Am 14 ani si ma uit la desene laughing
deci nu vad nimic rau laughing
si tata se mai uita la Tom and jerry
deci nu-i nimic rau in a te uita la desene animatewinking

10 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Eu ma uit la desenele copilariei pe youtube. Ma refer @ Tom & Jerry, Ce-i cu Andy, Courage cainele cel fricos, Viata cu Louie. Etc.

| euwik a răspuns:

Eu ador animeurile mai ales naruto/naruto shippuuden, death note si altele

| AddictedToLife a răspuns:

Eu nu vad abolut nimic neobisnuit in a te uita la desene animate. Dupa parerea mea desenele animate nu au varsta.Pana si parintilor mei le plac anumite desen si au 43 si ani!happy

| FrozEenSoul a răspuns:

Salut, bv lor, eu merg dupa principiul, Te uiti la ce vrei, nu te obliga nimeniwinking ce sa mai zic ca fostul gagic al soramii se uita la 26 de ani la ben 10... rolling on the floor deci. Asta e o tara liber. Funda?

| Ioana_9271 a răspuns:

Da si eu am 16 ani si ma uit ma ai ales la desenele din copilarie pana si fratele meu de 22 se uita impreuna cu minelaughing

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Mai bine te uiti la filme porno.Sunt mai educativetongue

| Aylee a răspuns (pentru ColorfulBubbleGum):

Eu zic mai bine sa iti bagi capul in wc si sa tragi apa. E mult mai educativ decat filmele porno.

| shadow72 a răspuns (pentru Aylee):

Lasa fata in pace...ce ai cu gumita colorata...dealte copii fara viata
Iesi dq afara din casa nu mai sta paici

| Aylee a răspuns (pentru shadow72):

Stii limba romana? Daca nu stii iti imprumut un abecedar.

| shadow72 a răspuns:

Pai mai bine te uiti lad esene decat la filme porno nu?
eu am 17 ani si ma uit la animeuri