| ZuzuliinaEDjAndra a întrebat:

Credeti ca va fi sfarsitul lumii in 2012? Mie imi e chiar foarte teama.

9 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

NU cati ani ai 4 aproppo daca ai 11 sau 12 imai id-ul happy alex_al1c1

| yonutz1 a răspuns:

Clar nu. Stai fara frica tongue

| ElenaGilb3rt a răspuns:

Si mie imi era frica mai demult. Dar am stat si m-am gandit, oricum n-am ce face impotriva. Acum numai Dumnezeu stie ce se va intampla. happy

| iChaz a răspuns:

Cu siguranta NU! Sfarsitul lumii va veni cand omu' va consuma toate resursele planetei. Sau. cand vor incepe astia un razboi nuclear. happy Oricum, n-apucam noi vremurile alea. Nu te mai ingrijora degeaba.winking

| clau25 a răspuns:

Nu, cu siguranta nu. este o mare tampenie!

| emima a răspuns:

Nu eu nu cred asa ziceau si anul acesta cu luna sau ceva de genu si in 2000 tot la fel aberatii nu are de ce sa-ti fie frica numai D-zeu stie

| BESTNICK a răspuns:

Calmeaza-te

| stelistu30 a răspuns:

Hey doar dumnezeu stie asta si in plus asa au zis si de anul 2000