| YumiSukinanda a întrebat:

Cum sa iti tii respiratia mai mult? daca tii ochii deschisi sub apa de doare?

2 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Ca sa iti ti respiratia sub apa mai mult,trebuie ca inainte sa intrii, sa faci exercitii de respiratie, adica inspiri aer cat poti de mult si expiri foarte putin, ispiri mult si repede, expiri putin si incet tot asa faci exercitiile astea timp de 5 minute si atunc o sa rezisti mai mult sub apa happy
Daca ti ochii deschisi sub apa doare la inceput doar happy, pe urma no sa te mai doara happy

| Xtadelo a răspuns:

Nu te doare straight face