| Anonim813682 a întrebat:

Buna! Am fumat in camera si este un miros puternic, tin sa menționez ca am lasat geamul deschis de 30 de minute si tot asa miroase, ce as putea sa fac? Se va duce mirosul pana dimineata?

Răspuns Câştigător
| Koko911 a răspuns:

Mirosul de tigara se imbiba usor in țesaturi si lemn chiar si in pereti, daca se fumeaza zilnic in acea camera. Spala tot, lenjerie, perdea etc. Sterge mobila si spala parchet-ul. Dar daca e un miros foarte usor de tigara o sa treaca daca aerisesti camera 3 4 ore si dai cu putin spray de camera

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă cu un parfum de cameră. Dacă ai.

| alexandradlr a răspuns:

Speli tot din camera, aspiri, lași la aerisit și fumezi pe balcon, ca nu e neapărat musai sa fumezi în camera.