| BingBang :D a întrebat:

Care este programul cu care pot "lipi" o subtitrare la un film, pentru a se vedea pe telefon filmul cu subtitrarea?big grin va rog ziceti-mi

3 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Vlc

| brunetteee a răspuns:

Trebui sa ai instalat BSplayer-u pe urma pui filmu in bsplayer happy si dai clik dreapta si dai la a 4a unde scrie load subtitles sau direct Ctrl + L

| Alin_3417 a răspuns:

Nu iti trebuie un anumit program.Ai in majoritatea programelor de vazut filme adauga subtitrare, sau ceva de genul. Daca nu gasesti, Scoate programul VLC, introdu filmul, da-i la videhirosubtitles track->open file si iei subtitrarea de unde o ai tu in calculator. Sper sa iti fi fost de folos.Vizionare placuta!