| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Dacă cei de la Survivor nu primesc hrană suficientă și bogată în proteine, cum rezistă cei care nu au făcut abolut niciun sport de exemplu Melinna care este cântăreață sau Alexandra Stan care a rezistat câteva săptămâni deși este total paralelă cu sportul?

7 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Cand o sa intelegeti ca astfel de emisiuni sunt regizate? Ei sunt la job, au program si pauze de masa. De unde stiu sigur? Am pe cineva care lucreaza ca producator, eram destul de reticent pana cand mi-a aratat cum decurg filmarile in astfel de emisiuni.

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru kaTTsu):

Așa mă gândeam și eu numai că nu eram sigur altfel nu ar face față pe trasee dacă nu ar primi hrană corespunzătoare pentru ceea ce fac ei acolo

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lool, voi chiar credeti ca e pe bune? Nu era pe bune survivorul ala adevărat, dapai replicile astea ieftine.

| Zuzu1991 a răspuns:

Se duc in spatele camerei si baga kfc delivery in ei pana se ingrasa
insa nu iti face griji, stai relaxat pana vine doctorul si iti mai da o doza MARE de medicamente ca sa nu faci scandal si casa de nebuni in care locuiesti sa primeasca rating negativ

| badpanda a răspuns:

Prostimea crede tot ce vede la tv.
80% sunt minciuni, stirile incluse.

| Gusticel a răspuns:

Fură mâncarea cotoroanței

| Mihaela_Chiras_1985 a răspuns:

Nu stiu