| DAN3ZX a întrebat:

Daca motanul a disparut de o saptamana este posibil sa se intoarca inapoi din livada ca cabana este chiar aproape de livada?
Astept un rasapuns cat mai repede daca se poate.

Răspuns Câştigător
| naomysaya a răspuns:

Nu cred, si mie mi-a plecat cainele de doi ani si nu s-a mai intors.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Au memorie buna sa stii, in perioada asta sunt in cautare de pisicute, apoi cand le trece revin la vechea stare de confort

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cand ii trece de dragoste sau la prima foame pe care n-o poate rezolva singur vine inapoi.

| LexiEla a răspuns:

Daca a plecat dupa gagici, se va intoarce. Al meu a fost plecat vreo 4 zile si a venit murdar si ciufulit. A fost mare gagicar laughing

| Nezokila a răspuns:

Salut. Si eu am un motanel, in momentul de fata are 1 an, si pleaca de acasa si vine dupa 2-3 zile cu burta plina si fericit, se culca 5-7 ore si dupa iar pleaca, el se duce dupa gagicute tongue daca stii ce zic big grin
Lui nu ii se va intampla nimic, fiindca unii motani de 5-6 luni se pot descurca singuri in pustietate fiindca au niste simturi extraordinare. Nu-ti face griji, uneroi lipsesc mai mult motanii deoarece, stau cu iubitele prin lanu de porumb sau pe la un adapost sau multe alte variante.
In caz de nu se intoarce nu ar strica sa te duci sa-l cauti.
Toate cele buna big grin

| VasilescuVasilescu a răspuns:

Da, e foarte probabil sa se intoarca. Posibil sa fie in ``calduri``. Si cauta vreo pisicuta happy