| anonim_4396 a întrebat:

Daca unei fete i-a venit ciclu pentru prima data, mai creste in inaltime? Sunt super-curios! tongue

20 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ma,copii,de unde le scoateti? Si nici nu puteti formula macar elocvent intrebarea, ii puneti pe pufanii asemeni voua in ceata! Dezvoltarea corporala nu tine cont de menstruatie, ci invers, la nivel hormonal.Bineinteles ca va creste si dupa prima menstruatie, dar asta nu inseamna ca o sa devina imediat dupa vreun Pau Gasol.

| Crucified a răspuns (pentru Dumnezău):

Ba copile eu am pus aceasta intrebare sa sor-mea are probleme, si eram curios sa aflu ca sa pot sa-i spun lui sora mea, nu altceva! angry
esti penibil/a

| TakeMeToTheHospital a răspuns (pentru Crucified):

Si ea are probleme cu capu?

| Crucified a răspuns (pentru TakeMeToTheHospital):

Cu CM-ul

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Nu. Ramane asa si parul o sa inceapa sa ii creasca invers. S'ar putea sa i'se schimbe si culoarea ochilor dar nu sunt sigura de asta...

| Crucified a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Sa mori tu...ce legatura are inaltimea? dar cu schimbarea culorii ochilor?

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru Crucified):

Pai tu sa imi spui ce treaba are inaltimealaughing

| TakeMeToTheHospital a răspuns (pentru Crucified):

Ai auzit de sarcasm?

/facepalm

| Crucified a răspuns (pentru TakeMeToTheHospital):

Nu,ce este ala? sunt tare curios!

| floresdemayo a răspuns (pentru Crucified):

Fata glumeste, stai linistit! Poate ca se va schimba culoarea ochilor, in sensul ca va privi viata si oamenii altfel, cu mai multă maturizare, va privi altfel lucrurile. Nu mai e copil.

| cosmyna1 a răspuns:

Da

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, tot posibilul să te depăseasca, daca de asta te temi big grin

| Azµre a răspuns:

Da

| DyNo a răspuns:

Da ma mai creste...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e o întrebare stupidă, se vede că azi ai chef de glume proaste.
În fine, revenind la subiect : da, normal că mai creşte.

| SmokeyEye a răspuns:

Nu are legatura cresterea in inaltime cu asta. Menstruatia poate sa apara la 12-16 ani, si de crescut cresti pana dupa 20 ani...

| oliviaaa a răspuns:

Da, ma, da creste pina la virsta de 24 ani tongue

| TakeMeToTheHospital a răspuns:

Schimba-ti numele. rolling eyes

| TakeMeToTheHospital a răspuns:

Esti super-prost, nu super-curios.

| Constantin9704 a răspuns:

Salut,vezi ca curiosii mor repedetongue
Iar daca ai fi asa de destept dupa cum iti este numele ai sti.
Normal ca creste in inaltime!