| TeREe a întrebat:

Daraga TPU mie im place un baiat si la baiatul respectiv i pace de mine si ne sarutam si nu stiu cuma sa i zic ca mia im palce de el si daca vrea sa stea cu mine ce trebuie sa fac? sau cuma sa i zic?

5 răspunsuri:
| Pure.Sunshine a răspuns:

Daca ar vedea ceva scris de tine... cred ca ar fugi pe partea cealalta a drumului...
daraga=Draga
im=imi
i=ii
cuma=cum
mia=mie
palce=place

Din moment ce unele greseli le-ai facut de doua ori ("cuma", "i", "im")... e clar ca nu e vorba de graba sau neatentie, ci pur si simplu nu stii sa scrii. Avand in vedere ca esti "indragostita" tind sa cred ca ai trecut de mult timp de clasa I. Rusine! Mai bine pui mana pe o carte!

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Aaa deci vrei sa stai cu mitza?

| Georgiana_5221 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa asteptii sa faca el primul pas si daca chiar vrei sa-i spui du-te la el si spune-i pur si simplu.
Dar tine minte fii tu insati!
Sper ca ti-am fost de folos.PAaaaaaaaaa

| D33ux a răspuns:

Pai esti sau nu cu el? din moment ce va sarutati...sau e decat asa de forma :]] oricum... daca nu`i poti spune in fata ca il placi. spune-i p mess ca eu asa am facut =]]

| kid09897 a răspuns:

Poti pur si simplu cand iesitit si.l vezi singur te duci la el si sa.i zici ca tu nu vrei sa mai fi asa...ca daca vrea sa va mai sarutati sa fie cu tine si sa.ti spuna sincer daca te placethinking