| Scorpions13 a întrebat:

De ce prietenia este pana la bani... de ce oamenii sunt perversi la bani... are rost sa devin un vanator de bani un om fara scrupule un om care a nu se uita pe cine calca?. consider ca viata nu are rost cateodata vreau sa ii dau game over pacat ca am doar o viata
Astept parerihee hee sunt nebun

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din cauza saraciei si a lenevirii de a munci asa zisele femei majoritatea din ele au interes si vor bani dar cea mai simpla solutie sa le detectezi daca sunt sau nu pe interes cand iesi la o plimbare in oras ii zici ca nu o inviti nici la un suc pana cand nu o cunosti bine fara distractie sau fast food si fiecare cu banii lui iar daca te lasa inseamna ca e materialista, daca sta e cuminte.

| Ideea a răspuns:

Putini oameni sunt drepti si multi profitori.Nu are rost in o viata sa fi vanator de bani, pentru ca prieteniile nu se leaga pe seama banilor.