| TurnOn a întrebat:

Deci maine dam test la bio din toata materia de anul trecut (si problema e ca se trece in catalog)...cum sa invat mai repede? azi trebuie sa merg la o petrecere diseara, deci pana peste vreo 3 ore trebuie sa invat 2 caiete pline. Cum sa ma concentrez si sa retin cat mai repede?

3 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Cel mai bine te pui sa inveti ca TPU nu va fi cu tine la test.

| 789456123 a răspuns:

Eu zic ca nu ai cum sa inveti in cateva ore toata materia, pune-te si citeste ce este mai important ca si o schita, daca ai o schita in memorie vei putea sa detaliezi mai mult de la tine, eu asa fac de obicei, ar trebui sa mearga. Bafta!

| Luca2332 a răspuns:

Bosulica mea regala pentru invatare turbo trebuie lecitină in le cap și eventual sefa mea strong ai nevoie de niste cazeină neturbată din branza proaspata de profa de mate