| mayXangel a întrebat:

E un baiat din alt oras, caruia ii am facebook-ul si messul si vreau ca voi sa ma ajutati sa-i par (eu) mai interesanta, incat sa vorbeasca mult cu mine...si sa-l fac sa vina in orasul in care stau eu. Mie imi place de el, dar nu stiu daca si lui de mine.Cum pot afla daca ma place, si cum pot face ca eu sa-i par mai interesanta acestui baiat?

3 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

In nici un caz facand pe interesanta.Fi amuzanta, radiaza de incredere, daca te place vei afla din conversatii.

| mayXangel explică:

Nu,il cunosc dintr-o excursie la paris! as vrea raspunsuri mai clare, daca se poate:*...mersii!

| dixi209 a răspuns:

Il cunosti doar de pe facebook?