| Dan193 a întrebat:

Eu niciodata n-am fost la o plaja pentru nudisti, insa presupun ca au ceva reguli de conduita. Sau poti sa te holbezi cat vrei? Si daca ti se scoala ce faci? sau asta-i ceva normal sa vezi pe-acolo?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nudistii adevarati nu accepta barbati cu scula sculata langa ei.

| Iunix a răspuns:

... nudiştii stau dezbrăcați şi pentru ei e ceva absolut normal, nu cred că au vreun când la sex sau ceva dr geni când sunt dezbrăcați. Adică aşa cum nu ai mâna îmbrăcată şi se poate uita toată lumea la ea aşa consideră că şi oraganele genitale sunt tot o parte a corpului ce nu trebuie să fie ascunsă.

| Dan193 explică (pentru Iunix):

Da, dar cand mergi la asa o plaja pentru prima data sau un om de rand doar din curiozitatewinking Sau sunt foarte putini de-astia si nu le mai atrag atentia?

| munteanuionvictor a răspuns:

Ar trebui să fii discret în limita bunului simț.

| Dar13 a răspuns:

Esti gay sa ce? Cred ca au regulile astea, Nu viola pe cineva, nu te bate, nu fura etc