| RalucaSahnada a întrebat:

Exista extraterestrii?
DA sau NU?

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

DA! Avand in vedere dimensiunile 'huge' ale Universului, cu miile de galaxii, milioanele de planete, etc. e imposibil, practic, ca doar aici sa se fi format conditii favorabile pentru viata. Deci si prin urmare, extraterestrii exista acolo undeva, mai aproape sau mai departe.

24 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Nope! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| vali1985 a răspuns:

Nu exista.
Noapte buna!

| CrysaCrysy a răspuns:

Da!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Există manualul de limba română.
Marş la şcoală.

| cammm a răspuns:

In primul rand unii oameni cred ca extraterestrii sunt aceia verzi cu ochi mari. GRESIT!
Extraterestru inseamna din afara pamantului. Daca exista o insecta cu viata sau orice altceva, oricat de mic care nu e de pe terra. poate fii numit Extraterestru.

happy

Răspuns utilizator avertizat
| cammm a răspuns (pentru RalucaSahnada):

Multumesc RalucaNS happy

Răspuns utilizator avertizat
| loveanime059 a răspuns:

Nu existalaughing
o seara placuta iti doresc

| cristeasofia a răspuns:

Nu

| xBlueLiGhTx a răspuns:

Nu stiu.Am auzit ca numai prostii ii pot vedea.Tu i-ai vazut?(eu nu i-am vazut)

Răspuns utilizator avertizat