| daηă a întrebat:

Exista extraterestriirolling on the floor?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Am eu unul langa casa.Si asculta numai muzica nociva.Se face verde la fata cand pica netul si galben de gelozie cand pierde videoclpiul piesei "Dau zaru` sasa, trei"big grin
Did you hear about Guta?hee heeNici eu.Numai el. E ruda cu ET numai ca cu o parere mai urateldevil

13 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Da, dar deocamdata ne sunt inaccesibili. S-ar putea sa nu prea semene cu noi, dar sa fie in stare sa construiasca o civilizatie.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Posibillaughing

Extraterestrii cred ca intreaba : Exista oameni?rolling on the floor

| adi4ever a răspuns:

Da, sunt langa mine la o cafea, te invit si pe tine?smug

| Dj Boalca a răspuns:

Da sunt prea multe dovezi ascunse de Rusia si de Nasa

| khrys a răspuns:

Unii oameni de stiinta zic ca la cat de mare e Universul de ce sa nu existe si alte forme de viata dar in zilele noastre cei care cred asta se numesc "prosti"dar eu cred ca poate in alte sisiteme solare pot sa existe si alte forme de viata nu neaparat extraterestrii.

| Glooring a răspuns (pentru khrys):

Khrys, cum adica pot sa existe si alte forme de viata nu neaparat extraterestrii? Orice forma de viata dinafara Pamantului poarta numele de extraterestru, poate sa fie si o celula de viata tot extraterestru se numeste.

Majoritatea oamenilor care nu cred in extraterestri, cand aud de ei se gandesc la acei omuleti verzi cu antene si ochii mari, si initial in gandul lor se gandesc la acest lucru ca la o fabula.

Indraznesc sa spun ca sunt peste 100 de miliarde de specii de extraterestri in universul asta imens.

Ma gandesc si eu asa, daca planeta noastra reprezinta 0. 000000000000000000000000000000000000000000000001% din univers, chiar mai putin, mi se pare IMPOSIBIL, ABSURD, EGOISTIC, ca noi sa credem ca suntem singurele vietati din univers.

| daddy a răspuns:

@danutza
dar de ce razi? straight face
tu chiar crezi ca numai noi suntem buricul universului?
poate ca nu neaparat forme inteligente de viata asa cum vedem in filme pentru ca majoritatea celor care vb de viata extraterestra se gandesc la omuleti verzi care sunt bipezi ca si noi si care zboara in nave spatiale care seamana ca discurile ori care au tehnologie foarte avansata in comparatie cu noi...
dar banuiesc ca o fauna sau vegetatie extraterestra exista pe undeva din toate planetele care sunt in atatea galaxii si stele care sa le ofere lumina precum soarele in sistemul nostru solar se poate ca tot asa sa se fii format conditiile optime pentru a sustine viata
chiar si pe luna s-a gasit apa daca nu ma insel
happy

| emy_8408 a răspuns:

Eu cred ca exista extraterestri happy si alte ciudatenii poate de care noi nu am auzit.

| Emanuel_1209 a răspuns:

Da.Pai crezi ca suntem singuri in tot universul?

| mihai_6493 a răspuns:

DA. ti-as putea detalia, da' e intrebare pusa la misto.

Răspuns utilizator avertizat
| AlbertRock a răspuns:

Cu toții cred că știți de isprava unor fermieri care au prins un extraterestru într-o cursă de șoareci :

În mai 2007, un aşa-zis "pui de extraterestru" ar fi fost găsit de nişte fermieri într-o capcană pentru şoareci. Încă respira când au dat de el, povestesc bărbaţii. Tot ei spun că micul "extraterestru" se zbătea şi scotea sunete atât de înspăimântătoare, încât au fost nevoiţi să-l înece.

Au reuşit să-i curme viaţa abia la a treia încercare, ţinându-l ore întregi sub apă, potrivit sursei citate.

Fermierii au fost de acord abia la sfârşitul anului trecut să renunţe la preţioasa captură în favoarea cercetătorilor, care s-au şi apucat de teste, iar rezultatele au fost surprinzătoare. Forma corpului neobişnuitei vieţuitoare prezenta caracteristici întâlnite atât la şopârle, cât şi la oameni.

Creierul său era foarte mare, în special partea posterioară, care la om este responsabilă cu învăţarea şi memoria. Tocmai de aceea, oamenii de ştiinţă au tras concluzia că trebuie să fi fost o fiinţă extrem de inteligentă. Moderatorul unei emisiuni despre OZN-uri, Jaime Maussan, a facut publică întreaga poveste şi a arătat în premieră fotografii cu strania vietate: "Sunt sigur că este real", a exclamat el.

Maussan încearcă să dea acum de urma unui al doilea "extraterestru", care ar fi fugit de lângă cel capturat atunci când fermierii şi-au făcut simţită prezenta. În regiunea unde a fost descoperită creatura, oamenii raportează adesea apariţiile unor OZN-uri, precum şi ale deja celebrelor cercuri din lanurile de cereale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate poatelaughing