| oanna_4635 a întrebat:

*funda*Stiti cumva dc nu merge Barn Buddy?sad
P. S: nu merge la mai nimeni!

Răspuns Câştigător
| NimeniCelebru a răspuns:

Nici mie, nici amicilor mei nu le merge.Cred ca se fac reparatii sau imbunatatiri la joc.Eu am stat jumatate de ora, dupa aceia m-a lasat sa intru, am dat mancare la caine, a dat error si a trebuit sa inchid.
Aaa.am apucat sa-mi culeg si vreo 3-4 plante din 12.laughing
Cred ca in scurt timp o sa ne putem juca normal.
Nu te supara, o sa ne recuperam plantele si restul.
Succes si... spor la asteptat!
Pupici dulci, dulci:*:*
Pa, pa

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu merge la nimeni!
site-ul e de vina!

p. s. imi place avatarul tau love struck

bye-bye

| Bybanu a răspuns:

Se lucreaza la joc

| BiwCupcake a răspuns:

Nici mie nu imi mergee crying broken heart

din cauza ca serverul este foarte incarcat si solicitat sad
daca ai noroc prinzi un moment in care nu mai sunt asa de multi oameni pe bb... dar ti se blocheaza pe percurs sad

| MihaiN1 a răspuns:

Buna !

Din pacate Barn Buddy trece in zilele astea printr-o problema , ce iti apare tie acolo este o eroare din cauza jocului .
Incearca sa joci pe Facebook , eu acolo joc si e super , fara nici o eroare , daca nu incearca sa intri mai pe seara .

O zii buna !

Funda , te rog ?

| Pisicuța a răspuns:

Poate sunt in mentenanta.

| CriCri a răspuns:

Nu ai folosit stelutele cum trebuie. Acestea nu se folosesc in loc de paranteze.

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Da...nu merge la nimeni(e groaznic)este o problema cu jocul si speram sa se rezolve!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stim ca nu merge la nmn... si nu stim dc straight face