| Shor_Miky_1992 a întrebat:

*FUNDA* Tatal meu a visat intr-o noapte ca mama lui, care traieste dar cu care nu se intelege prea bine, i-a transmis ca tatal lui, care e mort de mai bine de douazeci de ani, i-ar fi spus ca "orice lucru ingropat la al cincilea stalp se reface". Pe langa asta, ar mai fi zis si "Uite, vezi becul asta? Nu merge. Daca il ingrop si-l scot o sa mearga". Are cineva vreo idee despre cum pot interpreta visul asta? Sau macar ce inseamna stalp si bec in vise?

Răspuns Câştigător
| ÎngerulThawMic16 a răspuns:

Buna!
Asta e cam paranormal dupa parerea mea! Visul asta vrea sa arate ceva!
A inceput sa-mi fie si mi-e frica doar citind ce ai scris acolo!
Spun asta pentru ca stiu cum pot interperta acest vis :
O luam de la inceput -> stalpul reprezinta o mare nenorocire, iar becul reprezinta ceva ce atrage atentia, deci daca tatal tau viseaza asta, i se atrage atentia la o nenorocire, de a preveni-o!
Sa fie mai antent de acum incolo!
happy Aveti grija!
Va pup! happywinking!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mi s-a facut pielea de gaina sad
Dar stai linistita ca visele sunt vise nu sunt adevarate.

| CosminC86 a răspuns:

Si eu am visat aseara ca am devenit presedinte, asta nu inseamna ca o sa se si intample.

| karsivan a răspuns:

BEC: (aprins) ingeniozitate, creativitate, energie, entuziasm, idei si planuri noi, creativitate; (stins) rutina, banalitate, plictiseala, lipsa de idei si de entuziasm; (spart) renuntarea la proiectele începute din lipsa de noi idei; (colorat) imaginatie bogata, idei neconventionale, originalitate.