| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Am un iPhone 4 si a inceput sa mearga greu. Telefonul este original iar pana acum nu am avut probleme cu el. Ce ii pot face?
Si la Nokia C3...in ultima vreme cand incerc sa apas butonul de apelare ecranul se face alb si apoi se inchide. Dupa ce il aprind se stinge iar si ramane fara retea.Trebuie sa ii scot bateria si sa il las ceva timp sa isi revina. Si am observat ca atunci cand se stinge singur, cand intru in meniu se schimba locul fiecarei optiuni si merge destul de greu, mai ales cand intru in galerie (am in jur de 50 de fotografii). Ce poate avea?

Răspuns Câştigător
| Bambyy a răspuns:

La c3 Asa am patit si eu! Sa stricat displeiul! Mai sterge din fotografi sau... cumpara un card de memorie!