| denisa03 a întrebat:

Ce sa fac daca maine trebuie sa merg la mare dar fara mama, cu tata si cu fratele lui si sotia fratelui lui+copilul lor mai mic? Sa merg sau nu(nu stiu sa inot)? Abia azi am aflat...Voi ce ati fac?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexandramustatea2013 a răspuns:

Sigur ca trebuie sa mergi!
Te vei distra, daca nu stii sa inoti poti sa te balacesti si tu, poate iti vor lua vreun suvenir, totul e posibil!
Deci mergi!
FUNDA?

| denisa03 explică:

Am 10 ani si fata unchilor mei are 3 ani...

| dulshee a răspuns:

Trebuie sa mergi..nu toti au sansa de a merge la mare! Te pup si distractie placuta!

| KiindOuiIle a răspuns:

In primul rand, cand te duci la mare nu te duci pentru a inota moduri *fluture si altele*. Te joci cu mingea in apa, apropo La ce mare te duci, daca te duci la Marea Neagra sa stii ca nu este asa de adanca.
Eu cand eram mic la 7 ani statea decat la mall si adunam scoici. Du-te la mare sa te distrezi.