| Kiduu4 a întrebat:

Hei TPU happy Deci am o intrebare despre o alta intrebarehee hee :
Am pus o intrebare pe TPU Ieri happy Si azi am intrat si am vazut ca am 2 raspunsuri. Bine de inteles ca am pus pe ele sa le vad happy Dar cand dau pe raspunsuri Imi arata intrebarile de la rubrica : Timp Liber ( Unde a fost pusa si intrebarea mea )
Deci ideei cum pot sa vad raspunsurile happy
F U N D A :*

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Inseamna ca ti-a fost raportata intrebarea probabil nu se incadra in regulamentul TPU.

3 răspunsuri:
| TasieSimona a răspuns:

In parte stanga a pagini daca te duci mai in jos o sa vezi "intrebarile mele" dai acolo, iti vor aparea toate intrebarile puse de tine, dai clik pe intrebarea la care vrei sa vezi raspunsurile si hop se va deschide pagina cu raspunsurile. sper ca ti-am fost de ajutor

| Kiduu4 explică (pentru TasieSimona):

Am incercat dar nu imi apare intrebarea happy Eee :-J o mai eu o data happy

| TasieSimona a răspuns (pentru Kiduu4):

Oki. atunci daca nu este unde ti-am zis probabil s-a intamplat ce a spus EmaS