| Shontellle a întrebat:

Heii TPU. Ar trebuii sa imi vina ciclul, numai ca eu sunt de abia acum la inceput a 2 oara de cilcu, si numai imi vine. Prima oara m-a tinut pana pe 29, iar acum este data de 3 straight face si numai imi vinee. Deja mi-a intarziatt mai multstraight face. Are cevaa? ce sa facccc, sunt foarte speriata.straight face, funda

6 răspunsuri:
| davidwarner a răspuns:

Nu te ingrijora, in primii trei ani e normal:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gravida, clar. Si nu e necesar sa fi facut sex, s-a mai nascut unul acum vreo 2000 de ani dintr-o mama virgina, deci nu vei fi prima.

Sa ne traiasca!

| Shontellle explică (pentru anonim_4396):

Ma amuza raspunsul tau!laughing))))))

| bibi001 a răspuns:

Nu te speria ca te sperii degeaba fiindca esti la inceput corpul tau nu are o data anume in care trebuie sa iti vina tot ce trebuie sa faci esta sa stai calma si sa nu te mai gandesti la rau.

| sexymonster66 a răspuns:

Stai calma, asa e la inceput, nu iti vine regulatwinking Nu ai de ce sa iti faci griji :*

| EvaSimons a răspuns:

La inceput, nu vine la o data anumita. Poate vine mai devreme, poate mai tarziu. Stai calma, nu e nicio problema. happy