| whoisthis a întrebat:

Idei de cadouri de craciun pentru iubitbatting eyelashes? initial vreau sa ii cumpar un ceas dar as vrea sa ii mai iau si ceva simbolic(mai amuzant).si as vrea si cateva idei referitoare la faptul cum sa il daruiesc, adica sa nu fie asa gen...ii dau cadoul in mana si "craciun fericit iubitule"laughing!

3 răspunsuri:
| DiazAndreea a răspuns:

Boxeri rosii cu mos Craciunlaughing pentru ca se zice ca de revelion chiloteii de culoare rosie aduc noroc, pai ai putea sa il pui sa caute cadoul sa il ascunzi undeva si sa il caute. nu stiu ma mai gandesc

| whoisthis explică (pentru DiazAndreea):

La asta ma gandeam si eu laughing(cu boxerii), ai idee unde gasesc? in mall?thinking si destul de buna si ideea cu daruirea cadoului... daca mai alte idei te astept, oricum multumesc frumos :*

| DiazAndreea a răspuns (pentru whoisthis):

Da gasesti si in mall la intime, trebuie sa fiehappy