| CrazyMofos a întrebat:

Peste cateva saptamani voi pleca in excursie la Bucuresti. I`mi spuneti si mie cu ce sa ma imbrac? Si cam cati bani sa imi iau la mine?

3 răspunsuri:
| SpaimaN3agra a răspuns:

Trebuie sa porti mai multe accesori(lanturi de preferinta lungi, bratari, etc.) si in legaura cu banii depinde unde mergi si daca vrei sa iei suveniruri. funda?

| Alexutu11 a răspuns:

1. Te imbraci cum iti place tie, daca o sa fie cald cel mai bine lejer.
2. Cred ca 2 milioane ti-ar ajunge. depinde acum si de cat stai acolo.

| CrazyMofos explică (pentru Alexutu11):

Excursia este acum in Martie si nu voi sta decat o zi.