| CrazyMofos a întrebat:

Heii! Eu voi pleca la Bucuresti in excursie. Dureaza o zi. Si ma voi duce in mall sa imi cumpar cate ceva. Ca ne lasa diriga. Dar nu stiu cati bani sa imi iau la mine. Sa nu fie putin nici 700 de mii dar nici prea mult 4-5 milioane. Va rog sa imi spuneti si mie cati bani sa imi iau. Si cu ce sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| deeeeeeeea a răspuns:

Pai...poti sa te imbraci cat mai comod, dar sa arate si dragut (un tricou fain, blugi si eventual niste accesorii)...si zic sa iti iei la tine in jur de 200 lei daca te lasa parintii (asta nu inseamna ca ii cheltui pe toti ci doar sa ai la tine in caz ca vezi ceva mai scump)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cocolinosef a răspuns:

150 lei cred ca iti ajung, si sa te imbraci in ce iti place tie mai mult