| lindemona a întrebat:

Hello. As vrea sa aflu si parerea voastra: vreau sa imi schimb numele blogului (http://cafeadedimineata.wordpress.com/) din mai multe motive. Tema blogului nu prea se schimba si nici stilul de scris.Ma gandeam sa trec numele meu (iuhaszgerlinde sau lindemona) dar mi se pare extrem de greu de retinut. Aveti voi alte idei?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Lasa-l asa cum este. Cei care te stiu nu prea au chef de schimbari, poti pierde o parte din ei. Iar numele este reusit happy

1 răspuns:
| BibooBix a răspuns:

Poti pune un nume mai usor de retinut ceva la care iti vine uso prin minte.