| anonim_4396 a întrebat:

Hey, sunt fata, am 13 ani, si nu stiu de ce dar mi-e rusine sa merg cu sandale sau slapi fiindca mi se vad picioarele -_-. Frate, nu stiu ce am dar imi e pur si simplu rusine sa mi se vada. Ce sa fac sa scap de rusinea asta? -_-

Răspuns Câştigător
| FataCuScplici a răspuns:

Bună.
De ce îţi este ruşine?!
Profită de ocazie cât mai ești tânără și ai picioare frumoase.
Nu trebuie să-ţi fie rușine, toţi oamenii poartă sandale sau alte chestii prin care li se văd picioarele.
Deci, îţi iei niste sandale, o rochie de vară și niște ochelari de soare și ieșiîn oraş.
Trebuie să te obișnuiești.
Stai liniştită că nu râde nimeni de tine. happy
Sper din suflet că te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Crasivaea a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa sa incerci sa mergi odata ca sa vezi ca nu e nimic rau in asta si daca iti mai face si unghiile colorate nu iti va mai fi niciodata rusine.Incearca! Sper ca am fost de foloshappybig grin

| Crasivaea a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa incerci sa mergi odata ca sa vezi ca nu e nimic rau in asta si daca iti mai face si unghiile colorate nu iti va mai fi niciodata rusine.Incearca! Sper ca am fost de foloshappybig grin