| KentNanotek a întrebat:

Hey TPU!

Am o intrebare pentru voi. Credeti ca Rusia ne va ataca?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu.Cine se astepta ca sa anexeze Crimeea?

| OnuOnulică a răspuns:

Lol ce mentalitate de rus ai laughing

| sublime89 a răspuns:

Asta nu se va intampla prea curand.

| Mayar a răspuns:

Singura nu. Daca va avea conditii prielnice si va avea de partea ei anumite state sau asociatii, da. Deci, monitorizeaza ce face Rusia si vei sti.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Stai sa-mi scot globul de cristal si iti zic.

| 0x11111051 a răspuns:

Asa cum la americani nu le pasa de voi, asa si lor nu le pasa.

Ce este Romania? O tara mai slaba decit USA si Rusia cu mult. Si chiar daca va ataca, crezi ca vor lupta soldati americani? fii serios, la ce distanta se afla SUA de Rusia si la ce dinstanta se afla Romania.

Răspuns utilizator avertizat
| JustaLittle a răspuns:

Eu una cred ca Rusia pregateste ceva. Putin a zis ca nu se teme de NATO care e ce mai mare putere.Eu cred ca Rusia s-a aliat cu China si Iran, astfel formand o putere enorma.Din cate am vazut, Rusia inainteaza usor usor. Poate maine-poimaine suntem vecini.A dat toate semnele ca pregateste ceva MARE.Eu sper sa ma insel..nu vreau sa fie al3-lea razboi mondial. sad

| Tutuianu_Razvan_1999 a răspuns:

De ce nu.

| Cruck a răspuns:

DA

| SomnoroasePasarici a răspuns:

Nu iti face probleme nu se va mai intampla asa ceva ne aflam in nato deci sunt convins ca asa ceva nu se va intampla! Funda?

| UnNimicCareReprezintaMulte a răspuns:

Parerea mea:

Noi, romanii suntem doar parte dintr-un scut care apara marile puteri central-europene.Nici America, nici UE, nici N.A.T.O nu se vor opune.De ce? Pentru ca nimeni nu sta in fata Rusiei.Are alianta Urs-Leu-Dragon (Rusia-Iran-China) deci....in concluzie americanilor nu le pasa de noi. Daca le pasa opreau de mult conflictul din Crimeea.Eu zic sa intri pe www.lovendal.ro.E un site de conspiratii.De acolo m-am inspirat si eu in acest raspuns. Sper ca te-am ajutat!