| Didi908 a întrebat:

este ziua unei prietene si nu stiu ce cadou sa-i iau ii place ff mult moda si iubeste machiajurile etc... si inelele...lanturile si bratarilele
ps: are doar 12 ani

Răspuns Câştigător
| MadisonMDX a răspuns:

Ii poti lua in lant fin de argint cu un pandantiv gen o inima care se imparte si scrie pe ea bff 4ever, sau ii poti face tu o bratara a prieteniei.

4 răspunsuri:
| Dιєиυтzα a răspuns:

Pai, i-ai ce consideri tu, daca ii plac hainele, ia-i o haina mai speciala, daca ii plac inelele, i-ai inele.

| DragosEsteCuTheAngel a răspuns:

Fa-i o friendship bracelet.

| DragosEsteCuTheAngel a răspuns:

Fa-i o friendship bracelet

| Rafadavid a răspuns:

I-ai un cd cu Mozart ori Beethoven. De fapt, i-ai mai multe. Sunt la 13 lei/ bucata - parca am vazut la Carrefour.
Asta pentru a-i mai iesi moda si machiajurile din cap. La 12 ani, nu sunt potrivite. Sfatuieste-o sa-si machieze si mintea. Este pentru binele ei.