| HeiGiusyy a întrebat:

Heyy ajutorrcrying Am un motan mic ( nu stiu cate luni are deoarece l-am luat de pe strada da e mititel ) si cateodata il apuca ceva nu stiu ce. mereu cand se scoala simte ca cre ceva in gat cel putin asa cred eu pentru ca ii vine sa vomite si da cu labuta pe la botic. crying chiar nu stiu ce are. Aaa si e normal sa alerge cu viteza si sa sara prin casa? va rog ajutati-mabig grin mentionez ca nu are purici sau altcevawinking funda

7 răspunsuri:
| Andrusccaaa a răspuns:

La veterinar, sa vezi poate are ceva. happy

| metehne a răspuns:

Cea mai buna solutie e sa il duci la un veterinar.

| HeiGiusyy explică:

In nici un caz laughing) nu imi plac caini tongue

| HeiGiusyy explică:

Da DuRR3xX si mie mi-a dat jos 3 ghivece cu flori si bradu de craciun laughing

| DuRR3xX a răspuns:

Pentru prima e normal, se mai ineaca si ei ca asa face si motanul meu; iar pentru alergat cred pur si simplu ii place sa se joace. Motanul meu mi-a spart 2 vaze jucandu-se prin casalaughing.

| Cosmin2005 a răspuns:

Cea mai buna solutie: I-ati un caine

| blackberry a răspuns (pentru Cosmin2005):

Du-te la veterinar si fa-i tratement